Masz pytania? Zadzwoń:
794-144-629

Aktualności

Wielkie otwarcie

     Od 28 lipca 2014 roku zapraszamy do nowo otwartej lecznicy, mieszczącej się w Rudzie Śląskiej- Kochłowicach. Wszystkich właścicieli psów, kotów, królików, chomików i innych zwierząt domowych zapraszamy na wizyty profilaktyczne, leczenie, sterylizację, szczepienia, zabiegi kosmetyczne i fryzjerskie. Dla zmotoryzowanych klientów mamy własny parking. Lekarze weterynarii Barbara Lubos i Agnieszka Błaszczak przyjmować będą codziennie od godziny 9.30 do 19.30, zaś w soboty od godz 9 do 13, w niedziele i święta od 9 do 12. W nagłych przypadkach całodobowo czynny jest nasz telefon 794 144 629. Pacjentom wymagającym hospitalizacji oferujemy właściwą opiekę do chwili uzyskania zadowalającego stanu. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego gabinetu!

 

„Dbamy o maluchy”

     Rozpoczynamy akcję „ Dbamy o maluchy”, w ramach której zapraszamy na wizytę wszystkich właścicieli szczeniąt do 10 miesiąca życia! Wizyta obejmuje podstawowe badanie, ocenę zdrowia pieska oraz konsultację dietetyczną, a także poradnictwo w zakresie pielęgnacji i wychowywania malucha! Zapraszamy właścicieli rodowodowych i nierodowodowych pupili do naszego gabinetu!

 

Akcja „Przyszłe mamy”

      Zapraszamy wszystkie "przyszłe" mamy....suczki i kotki na  badania USG celem potwierdzenia faktu ciąży. Udzielamy również porad w zakresie pielęgnacji i żywienia "dziewczyn" w okresie ciąży.

 

"Czwartek seniora"

        Zapraszamy Psich i Kocich Seniorów powyżej 8-go roku życia na  konsultacje w każdy czwartek . Konsultacje obejmują stan zdrowia oraz pielęgnację.

 

"Współpraca z hodowcami"

       Posiadamy duże doświadczenie w zakresie współpracy z hodowcami psów i kotów różnych ras. Zapraszamy do współpracy zarówno hodowców jak i osoby chętne do zakupu czworonoga w kwestii pomocy oraz doradztwa w wyborze rasy i samym zakupie.

 

 

Miesiąc Zdrowych Zębów

    Zapraszamy naszych milusińskich czworonogów na  badanie zębów w ramach akcji prowadzonej przez Pedigree.

 

 Sterylizacja, kastracja

    Nie chcesz zostać w sposób nieplanowany "dziadkiem", "babcią" ???? My temu zaradzimy.....Zapraszamy na  konsultacje i planowanie zabiegów sterylizacji i kastracji Państwa milusińskich.

 

Akcja Sterylizacja 2016

    Informujemy, że bierzemy udział w ogólnopolskiej akcji sterylizacji i kastracji psów i kotów , która odbędzie się w miesiącu marcu 2016 r. Zapraszamy do zapisów.

 

Akcja Sterylizacja 2017

    Informujemy, że kolejny rok bierzemy udział w ogólnopolskiej akcji sterylizacji i kastracji psów i kotów , która odbędzie się w miesiącu marcu 2017 r. Zapraszamy do zapisów.

 

Konsultacje behawiorystyczne

    Informujemy, że w gabinecie możliwe są konsultacje behawiorystyczne po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym wizyty z naszą lekarz weterynarii posiadającą specjalizację w tym zakresie.

 

Monitoring pacjenta

    Informujemy, że obecnie dysponujemy nowoczesnym, pełnym monitoringiem pacjenta / łącznie z kapnografią / niezbędnym przy realizowanych przez nas zabiegach w znieczuleniu ogólnym, przede wszystkim przy użyciu metody wziewnej.

 

Akcja Sterylizacja 2018

       Informujemy, że bierzemy udział w ogólnopolskiej akcji sterylizacji i kastracji psów i kotów , która odbędzie się w miesiącu marcu 2018r Zapraszamy do zapisów.

 

Okulistyka

      Informujemy iż poszerzamy gamę naszych zabiegów o chirurgię okulistyczną. Wszelkie informacje na ten temat udzielamy drogą telefoniczną

 

 

Orły weterynarii

       Z wielką przyjemnością informujemy, że nasz gabinet zajął 1 miejsce w ogólnopolskim plebiscycie Orły weterynarii jako najbardziej pozytywnie oceniana przez Państwa lecznica w Rudzie Śląskiej. Dziękujemy i jesteśmy jeszcze bardziej zmotywowani do dalszej pracy z wszystkimi naszymi /Waszymi/ milusińskimi.

 

 Akcja czipowanie.

      Zawiadamiamy naszych pacjentów, że rozpoczynamy od dzisiaj akcję czipowania zwierząt w bardzo przystępnej cenie. Więcej informacji pod naszym nr tel 794 144 629. Zapraszamy.

 

Kącik adopcyjny.

      Informujemy, że rozpoczynamy działanie na naszej stronie zakładki kącik adopcyjny. Wszystkich zainteresowanych adopcją kociaków i psiaków prezentowanych na naszej stronie prosimy o kontakt telefoniczny z lecznicą / tel 794 144 629 /

 

 

Akcja Sterylizacja 2019

       Informujemy, że bierzemy udział w ogólnopolskiej akcji sterylizacji i kastracji psów i kotów , która odbędzie się w miesiącu marcu 2019 r Zapraszamy do zapisów.

 

 

Akcja Sterylizacja 2020

 

       Informujemy, że kolejny już rok bierzemy udział w ogólnopolskiej akcji sterylizacji i kastracji psów i kotów , która odbędzie się w miesiącu marcu 2020 r. Zapraszamy do zapisów.

 

 

Zwierzęta duże

      Wszyskich właścicieli  dużych zwierząt hodowlanych oraz koni zapraszamy do umawiania wizyt domowych z wyprzedzeniem w naszym gabinecie. 

 

 

 

Akcja Sterylizacja 2021

 

        Informujemy, że kolejny  rok bierzemy udział w ogólnopolskiej akcji sterylizacji i kastracji psów i kotów , która odbędzie się w miesiącu marcu 2021 r. Zapraszamy do zapisów.

 

 

 

Gabinet weterynaryjny Vitovet, Weterynarz Ruda Śląska - Kochłowice ul. Żymły 39Strona wykonana przez Strony WWW - doneta.pl