Masz pytania? Zadzwoń:
794-144-629

Aktualności

Wielkie otwarcie

     Od 28 lipca 2014 roku zapraszamy do nowo otwartej lecznicy, mieszczącej się w Rudzie Śląskiej- Kochłowicach. Wszystkich właścicieli psów, kotów, królików, chomików i innych zwierząt domowych zapraszamy na wizyty profilaktyczne, leczenie, sterylizację, szczepienia, zabiegi kosmetyczne i fryzjerskie. Dla zmotoryzowanych klientów mamy własny parking. Lekarze weterynarii Barbara Lubos i Agnieszka Błaszczak przyjmować będą codziennie od godziny 9.30 do 19.30, zaś w soboty od godz 9 do 13, w niedziele i święta od 9 do 12. W nagłych przypadkach całodobowo czynny jest nasz telefon 794 144 629. Pacjentom wymagającym hospitalizacji oferujemy właściwą opiekę do chwili uzyskania zadowalającego stanu. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego gabinetu!

 

„Dbamy o maluchy”

     Rozpoczynamy akcję „ Dbamy o maluchy”, w ramach której zapraszamy na wizytę wszystkich właścicieli szczeniąt do 10 miesiąca życia! Wizyta obejmuje podstawowe badanie, ocenę zdrowia pieska oraz konsultację dietetyczną, a także poradnictwo w zakresie pielęgnacji i wychowywania malucha! Zapraszamy właścicieli rodowodowych i nierodowodowych pupili do naszego gabinetu!

 

Akcja „Przyszłe mamy”

      Zapraszamy wszystkie "przyszłe" mamy....suczki i kotki na  badania USG celem potwierdzenia faktu ciąży. Udzielamy również porad w zakresie pielęgnacji i żywienia "dziewczyn" w okresie ciąży.

 

"Czwartek seniora"

        Zapraszamy Psich i Kocich Seniorów powyżej 8-go roku życia na  konsultacje w każdy czwartek . Konsultacje obejmują stan zdrowia oraz pielęgnację.

 

"Współpraca z hodowcami"

       Posiadamy duże doświadczenie w zakresie współpracy z hodowcami psów i kotów różnych ras. Zapraszamy do współpracy zarówno hodowców jak i osoby chętne do zakupu czworonoga w kwestii pomocy oraz doradztwa w wyborze rasy i samym zakupie.

 

 

Miesiąc Zdrowych Zębów

    Zapraszamy naszych milusińskich czworonogów na  badanie zębów w ramach akcji prowadzonej przez Pedigree.

 

 Sterylizacja, kastracja

    Nie chcesz zostać w sposób nieplanowany "dziadkiem", "babcią" ???? My temu zaradzimy.....Zapraszamy na  konsultacje i planowanie zabiegów sterylizacji i kastracji Państwa milusińskich.

 

Akcja Sterylizacja 2016

    Informujemy, że bierzemy udział w ogólnopolskiej akcji sterylizacji i kastracji psów i kotów , która odbędzie się w miesiącu marcu 2016 r. Zapraszamy do zapisów.

 

Akcja Sterylizacja 2017

    Informujemy, że kolejny rok bierzemy udział w ogólnopolskiej akcji sterylizacji i kastracji psów i kotów , która odbędzie się w miesiącu marcu 2017 r. Zapraszamy do zapisów.

 

Konsultacje behawiorystyczne

    Informujemy, że w gabinecie możliwe są konsultacje behawiorystyczne po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym wizyty z naszą lekarz weterynarii posiadającą specjalizację w tym zakresie.

 

Gabinet weterynaryjny Vitovet, Weterynarz Ruda Śląska - Kochłowice ul. Żymły 39Strona wykonana przez Strony WWW - doneta.pl